פינוי בינוי והתחדשות עירונית

תחום פינוי בינוי והתחדשות עירונית הפך בשנים האחרונות להיות חוד החנית והתקווה לשיקום שכונות ולהקמת דירות חדשות במרכזי הערים הגדולות ברחבי הארץ. פינוי ובינוי והתחדשות עירונית הינם תכניות מצוינות אשר נותנות אופק למגורים איכותיים ולהשבחת הנכסים של הדיירים הקיימים ובד בבד הינן הפתרון לתוספת יחידות דיור למגורים באזורי הביקוש.

האיכויות שלנו

תכנון

איכות התכנון הינה ערך עליון בו משקיעה החברה רבות בליווי מיטב היועצים, תוך ראיית צורכי הדיירים לעתיד לפרטי פרטים

ביצוע

באמצעות עריכת מכרזים החברה בוחרת את קבלני הביצוע מהטובים ביותר על מנת למקסם את איכות הביצוע בהתאמה לכל פרויקט

דיירים

שימת דגש במענה לצרכי הדיירים ובמטרה להתאים את הדירה הנכונה במסגרת האפשרויות של הדייר

שלב א' - בדיקת היתכנות

בעסקת פינוי בינוי נדרשים למקצוענות יתירה כבר מהשלב הראשון. הדגש הראשון והעיקרי הינו שהחברה המטפלת תהיה מי שיש לה ניסיון רב בתכנון וייזום פרויקטים למגורים.

שלב בדיקת ההיתכנות הינו השלב המכריע בו יידעו הדיירים האם הינם זכאים ליהנות מתוכניות פינוי בינוי והתחדשות עירונית. יכולת התכנון ופעילות אינטנסיבית למול הרשויות תוך יכולת גיבוש והחתמת הדיירים בפרויקט, הינן התנאים ההכרחיים למעבר לשלב הבא.

שלב ב' - תכנון והיתר בניה

לאחר שהסתיימה בדיקת ההיתכנות כמו גם חתימת רוב דיירי הפרויקט על חוזים למול החברה לקידום הפרויקט על כל המשתמע מכך, יכולה החברה לנהל בפועל את הליכי התכנון, ביעילות מירבית למול כל הגורמים והרשויות המוסמכות למתן אישורי בנייה.

 

 עם השגת היתר הבנייה המיוחל, תספק החברה את הערבויות המתאימות במסגרת פרויקט של פינוי בינוי ותספק לדיירים בבטחה את האפשרות למעבר נכון והולם לדירות חלופיות עד לחזרתם בבטחה לדירתם החדשה שתוקם בקרוב.

שלב ג' - ביצוע ומסירת מפתחות

עם קבלת היתר הבנייה, מבצעת החברה מכרז קבלנים בו משתתפים מיטב חברות הביצוע כאשר החברה שמה דגש רב על התאמה למיקום וגודל הפרויקט והבטחת איכות בנייה מקסימלית. אף שהחברה הקבלנית הזוכה במכרז הינה מבין החברות המובילות ומבטיחה בנייה בסטנדרטים גבוהים ובמפרטים סגורים מראש, חמדת הארץ מנהלת בנוסף מערך פיקוח עליון, זאת החל משלבי התכנון ולאורך כל שלבי הביצוע ועד למסירת המפתחות ללקוחות, על מנת לוודא כי כלל ההליך מתנהל בדרך הנכונה והמושלמת. עם גמר הביצוע מוסרת החברה את מפתחות הדירות החדשות לדיירים לשביעות רצונם.

לפרויקטים נוספים שעשויים לעניין אתכם